Je vybavenie hypotéky cez Vaše hypotekárne centrum skutočne bezplatné?

Áno, klient neplatí žiadne poplatky.

Prečo je výhodnejšie vybaviť hypotéku práve cez Vašu spoločnosť a nie priamo v banke?

Klienti nemusia behať po bankách a sami si zisťovať podmienky hypotekárnych úverov jednotlivých bánk. Po vypočutí vašich požiadaviek, Vám naši hypotekárny poradcovia ktorý sú pravidelne školený, podajú informácie o všetkých bankách a odporučia pri porovnaní ponuky všetkých bánk výber hypotekárneho úveru či banky, ktorý je práve ku vášmu veku a príjmu skutočne najvýhodnejší. Až potom si môžete v našom hypotekárnom centre uzavrieť hypotekárny úver priamo z tej banky, ktorá Vám dá skutočne najlepšie podmienky. Okrem toho Vám tiež pomôžeme pri celom procese vybavovania tak povediac od A – až po – Z .

Ako dlho zaberie vybavenie hypotéky cez Vás?

Sme si vedomí, že ,,čas sú peniaze,, a preto je našou prijoritou aj v tomto smere vyriešiť celý proces vybavovania hypotekárneho úveru čo najrýchlejšie. V mnohých prípadoch sme schopný vybaviť hypotekárny úver aj v priebehu 48hodín.

Kde a ako začať s vybavovaním hypotéky u vás?

Môžete nás navštíviť v našom hypotekárnom centre na Miletičovej 44 v Bratislave v čase 9,00hod- do18,00hod od pondelka do piatku, alebo si dohodnúť stretnutie priamo na konkrétny termín, ktorý vám vyhovuje formou e-mailu či formou telefonátu priamo s našimi pracovníkmi.

Aké sú základné podmienky na získanie hypotéky?

Základná podmienka na získanie hypotekárneho úveru je, aby žiadateľ bol občanom SR.

Poskytujete nejaké garancie na získanie hypotéky?

Vieme poskytnúť klientom certifikát na získanie hypotekárneho úveru, ktorým klient, ktorý žiada o hypotekárny úver dostáva úverový prísľub na získanie hypotéky.

Kontaktujte nás

0948 330 411

Alebo sa nám ozvite na e-mail

info@hypoglobal.sk

V súčasnosti dokážeme naše služby poskytnúť len klientom z Bratislavského kraja a blízkeho okolia.

Hypokalkulačka

Úroková sadzba: %
Dlžka úveru (v rokoch):
Výška úveru:
Mesačná splátka:
Celková splátka: